Spring

Rôznorodosť a štýl
SPRING, nová rada využíva jednoduché základné usporiadanie.

predný panel má rovnaký dizajn ako je na obrázku nižšie. Je vyrobený z anodizovaného hliníka. Laminát na predných paneloch je vyhotovený v 8 dekoratívnych variantách a v 3 odtieňoch dreva.
Spring. Yellow.
Ďalšie možné varianty: spodná lišta, rohové elementy B90 a B45, osvetlenie hornej rampy a zrkadla. Vnútorná konštrukcia baru kompletne z eloxovaného hliníka.

Sokel je taktiež vyrobený z eloxovaného hliníka.
  Ďalšie možné varianty:   Ďalšie možné varianty:

Dizajn

Detailný pohľad na hliníkový materiál pod pracovnou doskou.
Detail na panel natretý epoxidovým práškom v kovovo šedej farbe. Horná doska v bielej farbe s PMMA okrajom má hrúbku 3 cm.
  Dizajn   Dizajn  

Vitríny


Zostava je vo farbe tmavého duba s rohovými elementami A45 a B90. Horná laminovaná doska s okrajom 3 cm je v bielej farbe.
  Vitrína  

Zadná stena


Zadnú časť má priestory na predaj cigariet a priestor s policami na fľaše. Horná laminátová doska PMMA s hrúbkou 3 cm je v bielej farbe "Maldive". Rampa môže byť doplnená osvetlením.
  Zadná stena   Zadný rám rovnako aj pracovná doska s umývadlom sú v nerezovom prevedení. Na prianie môže byť doplnený držiak so zrkadlami.   Zadná stena
Horná laminátová doska s hrúbkou 3 cm v odtieni "svetlý dub".   Zadná časť baru   Detail zadnej časti z nerezovej ocele (voliteľná).   Zadná časť baru

Konštrukcia


Barová zostava s vnútornou časťou a dverami z nerezovej ocele poskytuje dostatočne veľký priestor pre zabudovanie ďalších spotrebičov.
  Konštrukcia

Farby


Farby pre predný panel:
1. Oranžová
2. Modrá
3. Slonová kosť
4. Šedá
5. Žltá
6. Čerešňová
7. Tmavý dub
8. Svetlý dub
  Farby   Farba pracovnej dosky baru a zápultia

8. Svetlý dub
9. Biela
  Prispôsobenie

Lišta pod hornou doskou a rohové elementy B90 a B45 vrátane zadnej hornej rampy môžu byť z rovnakého laminátu ako aj predný panel. Zadná stena môže byť doplnená o zrkadlové police.