Star

Vybavenie pre pekárne
Vlastný dizajn s modernou technológiou prináša obrovské množstvo možností a farebných kombinácií. Z palety y farieb je na výber: čerešňa, orech, alebo dub.
Rada STAR sa dá kombinovať s radou FOOD&CO/SINTHESI. Dôraz je kladený predovšetkým na kvalitu, racionalitu a bezpečnosť.
Star. Design and technology.
Použité materiály sú certifikované a vhodné pre styk s potravinami. Zariadenia pre pekárne majú chladenie s núteným obehom. Vo vnútri je nerezová nádoba so zvýšeným okrajom, ktorý bráni presakovaniu.
Kompresor je umiestnený na lištách pre ľahší prístup obsluhy a servisných zásahov. Veľká hrúbka, spevnené polohovatelné sklo. Na miestach kde je nutná izolácia je použitý polyuretan. Časti s elektrickým zariadením majú certifikáciu CE.
  Použité materiály   Použité materiály

Vitríny

  Vitríny  
  ods3   ods3  

Závesné modely


Nové modulárne modely sa dajú kombinovať s modelmi rady FOOD&CO/SYNTHESI.
  Závesné modely  

Príslušenstvo


Podstavec na váhu.
  Príslušenstvo   Posuvné dvere z plexiskla.   Príslušenstvo
Papierový zásobník.   Papierový zásobník   Malá tácka (65 cm) a veľká (90 cm).   Papierový zásobník

Charakteristika


Pohľad z vnútornej strany na chladiacu jednotku.
  Charakteristika   Detailný pohľad obslužných a výstavných plôch. Tento obrázok zdôrazňuje zladenie bočného panela a predného polohovateľného skla.   Charakteristika
Detailný pohľad na dráhu vitríny.   This detail shows   Koncová časť chladiacej vitríny obsahuje chladiacu jednotku.   This detail shows

Farby

Orech >>

Čerešňa >>
  Farby   Buk >>   Farby