O spoločnosti

PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI

 

Spoločnosť RM Gastro - JAZ s.r.o. je obchodná firma, ktorá pôsobí na domácom trhu od roku 1996. Jej hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre profesionálnu gastronómiu a práčovníctvo. Medzi hlavných zákazníkov patria hotely, penzióny, reštaurácie, bary, bistrá, cukrárne, pečivárne, mäsiarstvá a špecializované obchody, nemocnice, školské kuchyne, závodné kuchyne, prevádzky verejného stravovania, domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb...

 

OBCHODNÝ SORTIMENT

 

Naším obchodným sortimentom sú dodávky kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov pre prípravu, prepravu a výdaj jedál a nápojov.

 

 

 

BARY:

 

· Zariadenia barov (profesionálne barové zostavy s opláštením i bez opláštenia, široká rada doplnkov a neutrálneho nábytku v danom dizajne)

 

· Zariadenia do barov (kávovary, mlynčeky na kávu, výrobníky ľadu, výrobníky čokolády, výrobníky šľahačky, odšťavovače, barové mixéry, vinotéky, cukrárské vitríny ...)

 

· Zariadenia pre cukrárne a pečivárne (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam.)

 

· Zariadenia pre mäsiarstvá (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam. Moduly pre prezentáciu rýb na ľade.)

 

· Chladiace a mraziace zariadenia (barové chladiace stoly a modulové zostavy, chladničky, chladiace a mraziace boxy, veľkokapacitné výrobníky ľadu, šokery, chladiče fliaš, stolové snack a cukr. vitríny...)

 

· Barmanské doplnky (sklo, porcelán, nalievatká, shakery, sítka, zdobítka, podložky, držiaky pohárov ...)

 

 

 

GASTRO:

 

· Varné zariadenia (sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, vodné kúpele, panvy, stoličky ...)

 

· Strojné zariadenia (roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynky, nárezové stroje, stroje na hot-dog, grily na gyros a kurčatá, opekače klobás ...)

 

· Zariadenia na výdaj stravy (vodné kúpele,  výdajné vozíky,  zásobníky na taniere,  režony,  termoporty, varnice,  prepravné vozíky,  udržiavacie skrine ...)

 

· Umývacie zariadenia (umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, pásové umývačky ...)

 

· Ostatné zariadenia (lávové grily, opekacie platne, palacinkovače, fritézy, salamandre, váhy, vyhrievané vitríny, schafingy, šalátobary, mikrovlnné rúry, drviče ľadu, výrobníky ľadovej drte, čeriče nápojov, ohrievače šálok, krájače zeleniny ...)

 

· Nerezový nábytok (stoly, drezy, police, skrinky, regále, vozíky na gastronádoby, príbory a tácky, výčapné pulty, výlevky ...)

 

· Pizza zariadenie (pizza pece, miesiče, vyvalovačky cesta, chladené pizza stoly, saladety, pizza doplnky – lopaty, formy na pizzu, prepravné tašky na pizzu, krájače, valčeky...)

 

· Gastronomické prívesy a stánky (špecializované pevné stánky a pojazdné prívesy pre distribúciu fast-food jedál. Interiér i exteriér podľa predstáv zákazníka, vysoká úroveň technologického prevedenia. Vybavenie podľa požiavky zákazníka. Zabudované napojenie na vodu, elektrinu, plyn.) 

 

· Doplnky (sklo, porcelán, nerezový riad, príbory, nože, podnosy, cedníky, nerez konvičky, misky, zásobníky na müsli, stojany na ovocie, držiaky šunky, pekáče, panvice, gastronádoby, naberačky, plastové a drevené dosky ...)

 

 

 

 

 

PRÁČOVNE:

 

· Práčky (široká rada práčiek v závislosti na kapacite, odstredení, robustnosti a ovládání. Kapacita od 5 do 180kg.)

 

· Sušiče (široká rada sušičov, kapacita od 5 do 77kg, možnoť napojenia na el., plyn alebo paru)

 

· Žehliče (široká rada žehličov v prevedení korytovom alebo valcovom, kapacita od 12 do 90kg/hod, možnosť v prevedení so skladačom, stroje pre tvarové žehlenie, manuálne žehliace dosky, žehličky s parným generátorom...)

 

· Príslušenstvo (vozíky na zber špinavého prádla, manipulačné vozíky na prevoz a zásobovanie čistým prádlom, vozíky na mokré prádlo, vešiaky, váhy, manipulačné stoly, šijacie stroje...)

 

 

 

Toto všetko a ešte oveľa viac môžete priamo vidieť v našej vzorkovej predajni alebo si priamo odviezť z našich skladov v Novom Meste nad Váhom.

 

 

 

PLÁNOVANIE, MONTÁŽ, SERVIS

 

Krédom firmy RM Gastro - JAZ s.r.o. je uspokojiť zákazníka po všetkých stránkach a byť mu nápomocný pri riešení jeho problémov. Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi dispozičné riešenie danej technológie s ohľadom na platné hygienické a prevádzkové normy, poskytnúť podklady pre montáž médií (el., voda, plyn) a v konečnej fáze dané zariadenie zamontovať.

 

Ani tu však naše možnosti nekončia. Na všetky nami predávané zariadenia držíme záručný a pozáručný servis a čo je dôležité, držíme náhradné diely skladom. Naši servisní technici tak môžu včas opraviť pokazené zariadenie a predísť tak škodám, ktoré by prevádzkovateľovi mohli vzniknúť.

 

 

 

Firma RM Gastro - JAZ s.r.o. je taktiež autorizovaným obchodným a servisným partnerom značky Zanussi Professional, Dito-Electrolux, RM Gastro a RM LOTUS pre divíziu profesionálnych kuchynských zariadení, značky SIFA pre divíziu profesionálnych barov a značky Primus pre divíziu práčovníckej technológie.

 

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 Za kolektiv firmy RM Gastro - JAZ s.r.o.

                                                        Ing. Antonín Tomeček

                                                          konateľ spoločnosti