Stilus

Klasický prirodzený vývoj
Klasický štýl sa zasnúbi s technicky najmodernejšími materiálmi a vytvára moderný dizajn. Geometria so súvislými romantickými dekoráciami sa stáva jasnejšia a jemnejšia, objem prechádza v hru zrkadiel. Tento bar je ideálnym riešením pre každú prevádzku so zmyslom pre vkus a eleganciu.
Dekoratívne osvetlenie
Krása maximálne osvetlenej miestnosti zaujme na pohľad, okúzli a vytvorí dokonalú atmosféru pre jedinečné okamžiky.
Vzácna štýlová hra
Ľahký chrómový rám zdobiaci panely skrášľuje a naznačuje kompozíciu obsahom značného významu.
Panely z odľahčeného Baltického dreva a akrylátová časť sú odľahčené.
  Dekoratívne osvetlenie  
Krásna vizitka, pozvánka na zaujímavé spoločenské stretnutia a miestnosť navrhnutá tak, aby tieto požiadavku spĺňala.   Know how ktoré stojí za zmienku  
Chrómová dekorácia s lištami hore, krajoch a v profile zadných zrkadiel vytvára atraktívnu ozdobnú kontinuitu, čím dodáva prostrediu pôvab a lesk.   Moderný luxux  
Zrkadlová verzia s lesklým mahagónovým panelom a leptanými dekoráciami.   Fascinujúca rovnováha usporiadania   Estetická rafinovanosť v sebe ukrýva technické srdce: konštrukcia je prakticky vybavená, pohodlná a rozvrhnutie umožňuje voľný pohyb a police sú nasvietené pre lepšie vystavenie produktov.   Fascinujúca rovnováha usporiadania
Prepracovanie výnimočných detailov
Pohľad na Stilus z profilu, aby sme zostavili podobu vášho výberu. Zrkadlová podoba s panelmi "Walnut Donatello" a krémovou potlačou.
  Prepracovanie výnimočných detailov   Prepracovanie výnimočných detailov   Prepracovanie výnimočných detailov
Dizajn ako ukradnutý prírode zdobí predné strany a rozžiari police zadnej časti, čo mení strohý dizajn na extrémne prirodzený.
Možné úpravy vrátane zadných častí v kombinácií s leštenými dverami "Walnut Donatello"
  Dizajn   Dizajn   Dizajn
Odraz jedného štýlu
Veľké zrkadlá uzatvárajú kompozíciu a zvyšujú jas atmosféry. Ľahká verzia s lesklými čiernymi panelmi a osvetlené akrylátové časti. Profily zostavy Stilus spojuje zadná časť. Ľahká verzia v lakovanom červenom lamináte s osvetlenými akrylátovými zadnými časťami.
Verzia so zrkadlami s laminátom v krémovej farbe a krémovou potlačou. V súlade so súčasným štýlom: tradícia je obnovená v dômyselnej textúre, lesklá ako hodváb, silný vizuálny dojem, farby noci rozsvietia strieborné záblesky.
Verzia so zrkadlami s lešteným fialovým laminátom a potlačou na zrkadle.
  Odraz   Odraz   Odraz
Pracovná plocha
1 - Čierny mramor
2 - Biely mramor
3 - Čierny mramor "mariquigna"
4 - Biely kombinovaný materiál
6 - Zrkadlové sklo
  Farby
Panely   Panely