Ramses

Rôznorodosť / univerzálnosť a rozmanitosť
“Víťaznou” kombináciou pre vybavenie a montáž barových zostáv predstavujú dva princípy:

Univerzálnosť - schopnosť prispôsobiť sa potrebám obsluhy v každodenných situáciách.

Rozmanitosť - možnosť umiestnenia zostáv do rôznych miest a priestorov.
Ramses. Discobar.
Nepretržitá flexibilita
Praktické vybavenie, ktoré v priebehu dňa spĺňa všetky požiadavky zákazníkov je taktiež súčasťou "víťaznej" konštrukcie: od raňajok až po aperitív a obed,od ochutnávky kávy a vína, k príprave tradičných exotických kokteilov na popoludnie a večer.

Rôzne oblasti
Ďalšou výhodou je oblasť baru usporiadaná tak, aby slúžila zároveň ako tradičný cafe bar i ako občerstvenie v obchodných centrách, letiskách alebo nočných baroch.
  Nepretržitá flexibilita   Nepretržitá flexibilita

Dizajn

Predný panej je charakteristický horizontálnym rebrovaním, ktoré vytvára pekný efekt "žalúzia". Metakrykátové vertikálne profily (len na objednávku)môžu byť podsvietené bielou, červenou alebo modrou farbou, čím vytvárajú špeciálny efekt.
  Dizajn   Dizajn  
Zaoblená barová časť
Originálne a inovatívne riešenie , ktoré táto rada ponúka je 30 zaoblených barových častí - chladené a nechladené v 8 rôznych prevedeniach: všetky s atraktívnym a moderným vzhľadom. Polomer zaoblenia je dostatočne veľký, čím umožňuje ľahké namontovanie chladiacej jednotky a spojenie dvoch jednotiek susediacich zaoblených častí (typ A a B). Tým vytvárajú elegantný kľukatý tvar, ktorý je skutočne originálny.
Dva odlišné typy baru
Perfektné spojenie dvoch rôznych typov vytvára odlišný vzhľad a dojem.
  Zaoblená barová časť  
Prvá verzia je charakteristická pultom s hornou doskou z granitu (zmes mramoru), ďalšie verzie majú vyvýšenú hornú dosku vyrobenú zo skla o hrúbke 20 mm s hliníkovými podperami.   Koncové panely   Koncové panely

Sú vyrobené z kovového plechu lakované do strieborna, s dekorovaným tmavošedým sklom.
  Koncové panely

Vitríny

Na obrázku: Biela lakovaná verzia (štandard) horná doska v šedej kompozícii ‘Serena’ a transparentné sklo podsvietené na červeno (extra príslušenstvo).
  Vitríny   Vitríny   Vitríny

Praktické vybavenie na aperitívy

Špeciálny nový kútik pre prípravu aperitívov a kokteilov môže byť vstavaný vo väčšine barových častí a možností viacerých využití, napríklad s nádobkou na ľad , ľadovú drť (vpravo), praktické na fľaše, ovocné ozdoby, kúsky ľadu alebo s polyetylénovou krájacou doskou. Toto zariadenie je doplnené o otvárač a držiak fliaš. Namontovaná nádoba má veľkosť gastronormy a je izolovaná polyuretánovou penou.
  Praktické vybavenie na aperitívy   Praktické vybavenie na aperitívy

Zadná časť baru

Zadná časť zdôrazňuje nový dizajn, v hornej časti zo skla v šedom alebo zrkadlovom prevedení. Police sú zafarbené žiarivkami, ktoré osvetľujú hornú aj spodnú časť. Na svetelnej rampe sú taktiež umiestnené žiarivky.
  Zadná časť baru   Časti zadného pultu

Nástenná chladiaca vitrína s obehovým chladením (dĺžka 100 cm) a vzdialenou chladiacou jednotkou je umiestnená na zadnej strane baru. Slúži ako vitrína a chladnička na uchovávanie a vystavovanie nápojov.
  Zadná časť baru
Spodné časti zadného pultu

Dvere v spodnej časti je možné prispôsobiť (na požiadanie). Môžu byť sklenené šedé alebo nerezové, prevedenie Scotch-brite extra príslušenstvo).
  Base units   Rohové časti

Kombinácia s rohovými časťami A 45° a B 45°, s podsvietenými a zaoblenými policami. Dvere z nerezovej ocele (extra príslušenstvo).
  Base units

Konštrukcia

Technické a konštrukčné detaily:
Zadná strana baru, chladiaci priestor a dostatočne veľké otvorené podstavy sú užitočným riešením pre zabudovanie ďalších zariadení.
  Structure   Structure

Farby

Štandardne lakované:
1. Biela
2. Kovovo strieborná
3. Oranžová
4. Červená
5. Tmavošedá

“Drevený efekt:
6. Tmavý orech
7. Čokoládová
  Farby   Paleta farieb a prevedenia

Táto rada sa ponúka v širokej škále farieb a prevedení: štandardná lakovaná, kovovo strieborná, oranžová, biela, červená, tmavošedá, motív "kocky" v drevenom prevedení: hnedočierna, tmavohnedá.
Na prianie: výber farieb z ponuky rady RAL
  Hliníková lišta pod hornou doskou a predným panelom je lakovaná do strieborná alebo s motívom kocky v drevenom prevedení. Na prianie: vo farbe RAL